Opinie naszych klientów

picture

Trafiłam tam po kilku wizytach u innych optyków, łącznie z sieciowymi. Rewelacyjna obsługa, pan optyk stara sie jak może aby nie tylko spełnic oczekiwania klienta, ale także delikatnie namawia na odrobinę szaleństwa na nosie ;-) oczywiście nic na siłę. A wybór jest olbrzymi - ponad 3000 wzorów. Dobrał mi piękne i oryginalne oprawki, a po odbiorze na drugi dzień, dopasowali mi je do mojej twarzy, uszu i skroni co do milimetra. Pani tam pracująca wyjasniła jak dbac o okulary, aby słuzyły jak najdłużej. Polecam w 100%!
(Źródło forum trojmiasto.pl)picture

Godne polecenia!! Kierowana czystą ciekawością by obejrzeć oprawki weszłam do salonu. Zaskoczyli mnie podejściem do klienta wszyscy tam pracujący. Wyszłam ze ślicznymi okularami, usmiechnięta, bo traktowano mnie jakbym była jedynym klientem tego dnia, co oczywiście nie jest prawdą, a porada lekarska- pełen profesjonalizm. I mimo, iż była to moja pierwsza wizyta w tym miejscu- na pewno tam wrócę. Obsługa rewelacja!! Polecam naprawdę wszystkim!
(Źródło forum trojmiasto.pl)picture

Przejrzyj na oczy!
Lens to kompaktowe usługi okulistyczne i optyczne. Od lat chodzę tam do Pani Dr Promy. Nic tak nie działa na mnie jak Jej niezwykły spokój i niezachwiana pewność, z którą mówi: "Zrobi Pani jak Pani zachce - to Pani oczy"... Pełen profesjonalizm, sumienność i powaga. A jak już wyjdę z gabinetu z przekonaniem, że zrobię wszelkie badania, o których wspomniała Pani Doktor natykam się na pogodne Panie recepcjonistki, z którymi można porozmawiać o soczewkach i płynach do pielęgnacji oraz przysłowiowej części ciała pewnej Maryni. Ale to też ma swój urok. Przy zakupie soczewek zawsze znajdzie się miły prezent w postaci kremu do rąk czy czegoś podobnego. Niby nieistotne, ale miłe :) Prawdziwą perełką zakładu jest Pani Hania - przemiła osoba, która w drzwiach naprzeciwko dobierze oprawki, poradzi jakie kupić szkła i co się opłaca. Pani Hania porusza się niezwykle sprawnie w gąszczu oprawek do okularów, a przede wszystkim jest Kobietą z Wizją. Spędziłam z Nią upojne dwa spotkania dyskutując o oprawkach w ... różowe bąbelki. A mimo to wracam tam ciągle. Jeśli chcecie mieć okulary z fantazją, kolorystycznie zgrane z cerą, kolorem oczu i nie wiem, czym jeszcze - nie można trafić lepiej :)
Podsumowując - profesjonalizm w najlepszym wydaniu.
(Źródło pstro.pl)

Strefa kontaktu

Zapraszamy do naszych placówek na terenie Gdańska:


Oddział w Gdańsku Głównym
ul. Korzenna 1 C
80-851 Gdańsk
Tel. kontaktowy: 58 301 35 39


Oddział w Gdańsku Wrzeszczu
ul. Brzozowa 3
80-243 Gdańsk
Tel. kontaktowy: 58 341 09 92